MANN+HUMMEL FT POLAND to firma, zajmująca się produkcją wysokiej jakości filtrów przeznaczonych do motoryzacji, maszyn, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych. Naszym głównym obszarem działalności jest produkcja filtrów sprzedawanych pod renomowanymi i uznanymi markami: FILTRON i WIX Filters.

  • Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie.
  • Konsekwentnie od 38 lat stwarzamy dogodne warunki do efektywnego rozwoju
  • Dbamy o transparentność i tworzymy wyjątkowy klimat organizacyjny

Dołącz do naszego zespołu, a przekonasz się że warto! Zapewniamy przyjazną i życzliwą atmosferę pracy w firmie o globalnym zasięgu.

Poznaj wartości, którymi się kierujemy:

Focus
- Orientacja na Cele

Skupiamy się na osiąganiu wyznaczonych celów. Decyzje podejmujemy szybko i zawsze poprzedzamy je wspólnymi dyskusjami.
To co robimy, staramy się robić jak najlepiej.

Integrity
- Prawość

Oczekujemy zachowania najwyższych standardów etycznych we wszystkim, co robimy i mówimy. Wzbudzamy zaufanie innych i ufamy ludziom, z którymi pracujemy.

Leadership
- Przywództwo

Dla nas przywództwo oznacza dbałość o naszą załogę, nasze wyroby oraz wspólny sukces. Przywództwo znaczy także, że godzimy się na status właściciela. Zachowujemy się jak właściciele, ponieważ bierzemy odpowiedzialność za to co robimy.

Teamwork
- Praca zespołowa

Pracujemy jako jeden zespół. Jesteśmy otwarci i wspieramy różnorodność. Dzielimy się wiedzą i sukcesami, wspieramy kreatywność i się bawimy — nigdy kosztem innych. Rozwijamy siebie i innych, ponieważ wierzymy, że wykwalifikowana i zaangażowana załoga jest kluczem do sukcesu.

Excellence
- Doskonałość

W tym co robimy nie chcemy być tylko dobrzy. Oczekujemy od siebie znacznie więcej i w związku z tym staramy się stale polepszać nasze wyniki. Podejmujemy rozsądne decyzje, opierając się na faktach i danych. Decyzje komunikujemy jasno, zwięźle i szczerze.

Respect
- Szacunek

Działamy z głębokim szacunkiem do ludzi, lokalnej społeczności i do naszej planety. Szanujemy i słuchamy ludzi, pomagamy innym i doceniamy ich. Czujemy się jak u siebie, gdziekolwiek prowadzimy działalność i pragniemy być postrzegani jako przyjaciele i dobrzy sąsiedzi w naszych społecznościach.

>2000

zatrudnionych
pracowników

 

38

lat doświadczenia
w produkcji filtrów

 

>90

milionów filtrów
produkowanych rocznie

Zobacz jak wygląda nasza firma

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Przejdź do stron naszych marek filtrów lub do strony koncernu Mann+Hummel: