1. Prześlij CV
Możesz to zrobić nawet wtedy gdy w aktualnych ofertach pracy, nie znajdziesz ogłoszenia odpowiadającego Twojemu profilowi.
2. Selekcja nadesłanych zgłoszeń
W celu znalezienia najlepszego kandydata, przeglądamy i analizujemy wszystkie aplikacje które zostały do nas wysłane (w tym także te znajdujące się w bazie potencjalnych kandydatów).
3. Rozmowa rekrutacyjna
Na rozmowę rekrutacyjną zapraszamy kandydatów, którzy w możliwie jak największym stopniu spełniają oczekiwania zawarte w ofercie pracy. W rozmowie uczestniczy przełożony działu do którego prowadzona jest rekrutacja i pracownik działu personalnego. W przypadku wybranych stanowisk administracyjnych, możliwe jest że kandydat zostanie zaproszony również na drugą rozmowę rekrutacyjną, w której uczestniczy dodatkowo Dyrektor odpowiedniego Pionu naszej firmy.
4. Zakończenie procesu rekrutacji
Telefonicznie lub mailowo informujemy kandydatów o podjętej decyzji. Wybranemu kandydatowi przedstawiamy warunki zatrudnienia.
5. Witamy na pokładzie!
Zależy nam, aby nowi pracownicy jak najszybciej odnaleźli się w firmowym otoczeniu. W tym celu przygotowaliśmy dla pracowników cykl szkoleń i poradnik zawierający kluczowe informacje na temat warunków i zasad obowiązujących w firmie Mann+Hummel.

Zanim zgłosisz swój udział w procesie rekrutacji

 • Przeanalizuj zakres obowiązków i wymagań określonych w ogłoszeniu rekrutacyjnym
 • Zaktualizuj CV o wybrane informacje, które odpowiadają wymaganiom określonym w ofercie pracy
  (obowiązki, zadania, przebyte kursy i szkolenia)
 • Określ w CV poziom znajomości języków obcych według Skali Rady Europy
 • Określ w CV poziom znajomości programów komputerowych
 • Dowiedź się więcej o naszej firmie i produktach przeglądając dokładnie informacje zawarte na stronie internetowej
 • Jeżeli nie najdziesz wystarczających informacji na stronie, skontaktuj się z działem personalnym

Jeżeli znajdziesz ofertę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom i doświadczeniu APLIKUJ TUTAJ!Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna?

 • Zadbamy o to, aby spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze. Pamiętamy, że każdy z nas ubiegając się o pracę w tej firmie rozpoczynał od udziału w rozmowie rekrutacyjnej
 • Przedstawimy informacje na temat stanowiska, o które się ubiegasz, zespołu do którego zamierzasz dołączyć i możliwości rozwoju, które oferujemy
 • Będziemy chcieli bliżej poznać Twoje kompetencje i umiejętności, dlatego na spotkanie z Tobą przygotujemy zestaw pytań i zadań, które pozwolą nam ocenić czy jesteś kandydatem, którego poszukujemy
 • Spodziewaj się pytań zarówno dotyczących technicznych aspektów Twojej pracy, jak i predyspozycji do objęcia określonego stanowiska w naszej firmie i dopasowania do zespołu
 • Jeżeli nie rozumiesz pytania, nie bój się prosić o wyjaśnienie. Postaraj się, aby Twoje odpowiedzi były konkretne i poparte praktycznymi przykładami.
 • Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące kultury organizacyjnej lub stanowiska na które aplikujesz, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pracy w naszej firmie.