Korzyści, które oferujemy:

Motywujemy

Za dobre wyniki oferujemy atrakcyjny bonus w postaci premii. Każdego roku nasi pracownicy mogą również liczyć na dodatki świąteczne i upominki firmowe.

Inwestujemy w rozwój

Dofinansowujemy kursy językowe i naukę na wyższych uczelniach. Umożliwiamy udział w szkoleniach i konferencjach zarówno krajowych jak i zagranicznych, wzmacniając nasze wewnętrzne programy rozwojowe.

Awansujemy

Promujemy awanse wewnętrzne. Około 50% naszej kadry specjalistów i managerów zostało wybranych dzięki rekrutacji wewnętrznej. Dodatkowo wdrożyliśmy rozbudowany system rozwoju i awansów na wydziałach produkcji i magazynach.

Dbamy o zdrowie

Dofinansowujemy pakiety opieki medycznej umożliwiające dostęp do usług wielu specjalistów oraz możliwość wykonania szeregu badań. Co roku organizujemy akcje profilaktyczno-zdrowotne dla wszystkich pracowników.

Zabezpieczamy przyszłość

Oferujemy pakiety ubezpieczeniowe o bardzo korzystnych warunkach świadczeń dla pracowników i ich najbliższych.

Wspieramy aktywność

Wspieramy wydarzenia sportowe. Zachęcamy do treningów i rozgrywek w wynajętej przez firmę hali sportowej.

Dofinansowujemy posiłki

W naszej stołówce można zakupić zarówno smaczne i zróżnicowane obiady jak i śniadania, napoje czy słodycze.

Integrujemy

Integrujemy organizując konkursy międzywydziałowe i rodzinne. Wspieramy również lokalną społeczność, organizujemy wycieczki dla pracowników i spotkania świąteczno-noworoczne

Zauważalnym fundamentem rozwoju naszych pracowników jest udział w wielu innowacyjnych projektach. Rzadko spotykana w jednym przedsiębiorstwie różnorodność technologii oraz rozwijająca się z dużą dynamiką automatyzacja oraz robotyzacja może być dla wielu osób doskonałym miejscem pracy pełnym wyzwań. Jeżeli dołożymy do tego wiedzę i doświadczenie  naszych ludzi, mamy obraz wyjątkowej firmy, którą tworzą wyjątkowi ludzie

Daniel Ludwiczak
Kierownik działu utrzymania ruchu
 

Na szczególną uwagę zasługuje dynamiczny rozwój firmy w ciągu 35 lat jej istnienia. Praca w takiej firmie motywuje pracowników do ciągłego doskonalenia i zdobywania nowych umiejętności. Na wszystkich etapach naszej działalności przekonujemy się, że efekty pracy każdego z nas wpływają na wyniki firmy i jej pozycję na rynku. Każdy dział jest zespołem specjalistów w swojej dziedzinie, którzy pracują na wspólny cel. Komunikujemy się ze sobą, wymieniamy doświadczenia i wspieramy informacjami.

Izabela Idkowiak
Sprzedawca

Do działu konstrukcji w którym obecnie pracuje, trafiłem już w ramach praktyk studenckich. Tempo w jakim rozwinęła się firma od momentu, gdy przyszedłem tu po raz pierwszy pokazuje pasję i zaangażowanie wszystkich pracowników niezależnie od pełnionego stanowiska. Dziś tym co motywuje mnie najbardziej w pracy jest przyjazna atmosfera panująca w biurze oraz codzienne nowe wyzwania pozwalające pozyskać nową wiedzę i doświadczenie.

Bartosz Kędziora
Konstruktor
 

Wybierając praktykę w firmie będącej liderem w swojej branży zyskałem możliwość rozwoju pod okiem najlepszych specjalistów w swoim fachu. Połączenie młodości i doświadczenia, nowoczesny park maszynowy oraz bogate zaplecze techniczne pozwalają na wykorzystanie teoretycznej wiedzy nabytej na studiach przy dobrej atmosferze i wysokiej kulturze pracy. Firma chętnie stawia na młode osoby,  co pozwala na kontynuowanie kariery zawodowej w jej szeregach i czyni ją doskonałym miejscem na odbycie stażu czy praktyk studenckich.

Marcin Plackowski
Project Manager

Już podczas pierwszego dnia pracy zauważyłem dużą otwartość ludzi i chęć zapewnienia mi jak najlepszego wdrożenia w nowe obowiązki. Każdy następny dzień stawiał przede mną i moim zespołem wiele wyzwań oraz dał możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach managerskich. Jest to z pewnością firma, którą mógłbym polecić każdemu.
 

Maciej Kolanowski
Kierownik Lean Manufacturing