Oferty pracy Student stażysta – Dział Technologii Produkcji

STUDENT STAŻYSTA – DZIAŁ TECHNOLOGII PRODUKCJI

Nr ref. TECHS/03/2024
Data dodania: 2024-02-28

Stanowisko technologa jest jednym z kluczowych w  każdym przedsiębiorstwie. Jesteś w trakcie nabywania wiedzy akademickiej z tego obszaru? Świetnie! Dołączając do naszego zespołu, poczynisz ważny krok, w zdobyciu doświadczenia zawodowego. Nasza firma umożliwi Ci wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce. Dzięki udziałowi w programie stażowym przekonasz się jak wygląda praca w branży motoryzacyjnej wśród doświadczonych technologów. Nie musisz się martwić, że nie zdobyłeś jeszcze żadnego doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy. Dołącz do nas a pomożemy Ci odkryć Twoje mocne strony, zapewnimy solidny rozwój i przygotujemy do dalszego rozwoju kariery zawodowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych produktów oraz modyfikacją istniejących technologii
  • Współpraca z członkami zespołów projektowych
  • Udział w procesach sporządzania APQP

OCZEKIWANIA:

  • Student min. drugiego roku wydziału Mechanicznego
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość obsługi jednego z programów 3D CAD
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Umiejętność analitycznego myślenia

CO ZYSKASZ?

  • Płatny staż w globalnie i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Profesjonalne wdrożenie w planowane zadania, dedykowany opiekun stażu
  • Szansa na zatrudnienie dla najlepszych stażystów
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy, elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy z doświadczonymi specjalistami i swobodę w doborze dress-code
  • Stabilną i ciekawą pracę w dużej międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej
  • Dofinansowanie do posiłków w zakładowej stołówce w wysokości 60%

MANN+HUMMEL FT POLAND to firma, zajmująca się produkcją wysokiej jakości filtrów przeznaczonych do motoryzacji, maszyn, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.

  • Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie.
  • Konsekwentnie od 38 lat stwarzamy dogodne warunki do efektywnego rozwoju
  • Dbamy o transparentność i tworzymy wyjątkowy klimat organizacyjny

Prześlij swoje CV

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prześlij nam swoje dane.

* Dodaj załączniki (doc, docx, pdf)

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacyjnym powadzonym przez Administratora, czynnościami zmierzający do zatrudnienia mnie w przedsiębiorstwie Administratora oraz na ewentualnym dalszym etapie zatrudnienia (dalej jako Cele).
Administratorem i odbiorcą moich danych osobowych jest MANN+HUMMEL FT Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Gostyniu (63-800), przy ul. Wrocławskiej 145 (dalej jako Administrator).
Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie następujących kategorii moich danych osobowych: imienia, nazwiska, daty urodzenia, numeru paszportu lub dowodu osobistego, numeru PESEL, numer telefonu, ewentualnie numer pojazdu celem wydania karty wjazdowej po zatrudnieniu [fakultatywnie].
Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w okresie niezbędnym dla prowadzenia procesu aktualnej rekrutacji oraz na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko u Administratora w okresie maksymalnie 1 roku od przekazania przeze mnie moich danych, zaś w przypadku zatrudnienia mnie u Administratora – dane te przetwarzane będą przez okres tego zatrudnienia lub inny okres wymagany przepisami prawa.
Zgodę niniejszą składam dobrowolnie i oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi uprawnieniach, tj. prawie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, a także prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego odpowiedniego w tym zakresie organu.
Odbiorcą moich danych, poza samym Administratorem mogą być w przypadku dojścia do zatrudnienia jedynie jednostki administracji publicznej, do których zgodnie z przepisami prawa pracodawca winien przekazywać dane pracownicze. Odbiorami moich danych osobowych mogą być również ewentualne podmioty świadczące usługi związane z zatrudnieniem [np. prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenia grupowe] lub inne usługi oferowane za pośrednictwem pracodawcy lub przy jego udziale – pod warunkiem wyrażenia przeze mnie woli skorzystania z takich usług w jakiejkolwiek formie. W ww. zakresie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez pracodawcę lub podmioty wykonujące ww. usługi/świadczenia.
Dodatkowo, przyjmuję do wiadomości, iż podanie Administratorowi wskazanych powyżej danych osobowych jest dobrowolne i nie stanowi prawnego obowiązku, lecz ich niepodanie skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia mojej aplikacji. Administrator nie będzie poddawał moich danych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.
Jestem świadomy/a, że niniejsza zgoda może być przeze mnie odwołana w każdym czasie poprzez pisemne oświadczenie, zaś wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej wycofaniem.

  • Konsekwentnie od 35 lat stwarzamy dogodne warunki do efektywnego rozwoju

Korzyści, które oferujemy:

Motywujemy
Za dobre wyniki oferujemy atrakcyjny bonus w postaci premii. Każdego roku nasi pracownicy mogą również liczyć na dodatki świąteczne i upominki firmowe.
Inwestujemy w rozwój
Dofinansowujemy kursy językowe i naukę na wyższych uczelniach. Umożliwiamy udział w szkoleniach i konferencjach zarówno krajowych jak i zagranicznych, wzmacniając nasze wewnętrzne programy rozwojowe.
Awansujemy
Promujemy awanse wewnętrzne. Około 50% naszej kadry specjalistów i managerów zostało wybranych dzięki rekrutacji wewnętrznej. Dodatkowo wdrożyliśmy rozbudowany system rozwoju i awansów na wydziałach produkcji i magazynach.
Dbamy o zdrowie
Dofinansowujemy pakiety opieki medycznej umożliwiające dostęp do usług wielu specjalistów oraz możliwość wykonania szeregu badań. Co roku organizujemy akcje profilaktyczno-zdrowotne dla wszystkich pracowników.
Zabezpieczamy przyszłość
Oferujemy pakiety ubezpieczeniowe o bardzo korzystnych warunkach świadczeń dla pracowników i ich najbliższych.
Wspieramy aktywność
Wspieramy wydarzenia sportowe. Zachęcamy do treningów i rozgrywek w wynajętej przez firmę hali sportowej.
Dofinansowujemy posiłki
W naszej stołówce można zakupić zarówno smaczne i zróżnicowane obiady jak i śniadania, napoje czy słodycze.
Integrujemy
Integrujemy organizując konkursy międzywydziałowe i rodzinne. Wspieramy również lokalną społeczność, organizujemy wycieczki dla pracowników i spotkania świąteczno-noworoczne